• Aliağa Vinç
İzmir Aliağa Dışında Hizmet Veriyormusunuz?

İzmir Aliağa dışında, 7 farklı Bölgede (Aliağa, Foça, Menemen, Çiğli, Bergama, Ayvalık, Çandarlı, Şakran) ve çevresindeki illere Araç Üstü platform, mobil vinç, makaslı platform (manlift), örümcek platform, örümcek vinç, eklemli platform kiralama ve satış hizmetimizi sunmaktıyız

Evet, hiçbir fark yansıtılmadan ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

18m’den 70m’e yüksekliği kadar Araç üstü platform (sepet) yüksekliğine kadar kiralama hizmeti verebiliyoruz.

Evet, Makinalarımızın çoğu kırma ve flyboom özellikliğine sahiptir.

Evet, Araçlarımızın ve operatörlerimizin teknik şartnamelere uygun her türlü evrak ve belgesi elimizde mevcut ve sağlanabilirdir.

Evet, yılın 365 günü hizmet veriyoruz.

Pazar günü hariç, fiyatlarımız haftanın her günü aynıdır.

İhtiyacınıza uygun olarak saatlik veya günlükte kiralanabilir.

Aliağa Vinç , Uluslararası Platform Federasyonu’nun (IPAF)ın üyesi olan sayılı türk kiralamacılarındandır. Platformlarımızda (Sepetlerimizde) çalışan her uygulamacı personelin güvenliği bizim en önemli ve değerli konumuzdur. Bu nedenle görevli saha denetçilerimiz tarafından çalışma alanlarımız, Araçlarımız ve operatörlerimiz sürekli denetlenmektedir.

Evet, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için programlı çalışıyoruz ama acil işler için sınırlı sayıda yedek araçlarımız var.

Malesef İskele Hizmeti Vermiyoruz.

Evet. Hatta bu konuda İzmir’nin en gelişmiş parkına sahibiz diyebiliriz.

Çalışma yüksekliği ve makinanın çalışma alanına uzaklığı metre olarak biliniyorsa ve de çevrede vincin çalışmasına engel olucak ağaç, duvar vs. engeller yok ise uzman incelemesine gerek kalmadan telefon yolu ile kolaylıkla size uygun aracı sağlayabiliyoruz diğer durumlarda yerinde keşif çalışması yapıyoruz.