• Aliağa Vinç

Hakkımızda

2005 yılında kurulan firmamız Albayrak Vinç ve Platform Kiralama, ülkemizin yeni gelişmekte olan sepetli platform kiralama sektöründe ilk yüksek çalışma platformlarını kullanarak sektörün bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Platform kiralama sektöründe Avrupa ve Dünya’nın gelişen teknolojisini yakından takip ederek en yeni ve gelişmiş araçlarla sektörde ilkleri gerçekleştirdi. Geçmişimizden gelen tecrübe ve gücümüzü kurumsal bir yapıya dönüştürerek platform kiralama sektöründe ülkemizin öncülerinden olmayı amaçlamaktayız.

Firmamızın temel prensiplerinden birisi, kadromuzun kalite standartlarında eğitilerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Makine parkımızda farklı ve özel platform çeşitlerimiz olan araç üstü sepetli platform, makaslı ve dikey platform, paletli ve eklemli platform modellerimizle 5 metreden 90 metreye olan yüksekliklere ulaşmaktayız.

Araçlarımızın Çalışma Alanları 

Alışveriş merkezleri, fabrika bakım-onarım işleri, yüksek katlı binalar, dekorasyon, temizlik, ışıklandırma çalışmaları, elektrik ve mekanik tesisat işleri, dar çalışma alanları gerektiren muhtelif işler, inşaat şantiyeleri ve araç ile yanaşılabilen ortamlar, yüksek metrajlı binalar gibi alanlara profesyonel ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Aliağa Vinç Kiralama İzmir Vinç Kiralama

Yorumlar (1)

  • Dursun Güney - 2019-06-02 10:54:52

    Aliağa platform kiralama işinde kendilerinden çok büyük yardım aldım. Allah yar ve yardımcıları olsun. Temiz güvenilir şekilde iş yapan insanlar.

Yorum yaz