• Aliağa Vinç

Forklift Kiralama

Forklift gerek ağır yüklerin taşınması gerekse bu yüklerin yüksek bir alana kaldırılması gerektiğinde kullanılan, boyut avantajı ile dar alanlarda rahatça kullanılabilen bir iş makinesidir. Sanayi alanında daha çok depolama ve stoklama amacı ile kullanılan forkliftler sadece forklift operatörleri tarafından kullanılmalıdır.

Forklift kiralama yöntemi ile yıllık planlamalarınızı doğru bir şekilde yapar, bütçenizde tasarruf sağlayabilirsiniz. Forklift kiralama yöntemi ile bulundurma bedeli, sigorta, bakım-onarım giderleri gibi harcama kalemlerinden kurtulmuş olursunuz. Operatörlü forklift kiralama hizmeti alarak personel maaşı, sosyal güvenlik ödemesi gibi maddi yükümlülüğünüz de bulunmayacaktır.

Aliağa Vinç Kiralama ailesi olarak sizlere sunduğumuz forklift kiralama hizmetimizden iş yükünüze göre günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak faydalanabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda İzmir bölgesi  forklift kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde ihtiyacınız olma durumunda operatörlü forklift kiralama hizmetimizi de alabilirsiniz. Araç filomuz, 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim hatlarımız ve uygun fiyat politikamız ile sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlıyor ve müşteri memnuniyeti ilkesi için çalışıyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz